Seto Folgil ja Viljandi pärimusmuusika festivalil ühine festivalipass

Viljandi pärimusmuusika festival ja Seto Folk pakuvad ühist festivalipassi tõelisele folgisõbrale.

Esmakordselt ajaloos on kaks folgifestivali löönud käed ja pakuvad tõelisele folgisõbrale välja soodsa võimaluse külastada kaht festivali ühe passiga. Viljandi pärimusmuusika festivali ja Seto Folgi ühispass tuli Piletilevi kaudu müügile  4. maist, soodsamat festivalikülastust pakkuvaid pääsmeid tuleb müügile vaid 200 tükki ning nende hinnaks on 85 €.

Viljandi pärimusmuusika festival on tänavu juba 23ndat korda juulis Viljandi lossimägedes ja südalinnas peetav  Baltikumi suurimaid muusikafestivale. 20 000 külastajat, sajad esinejad ja kontserdid,  filmiprogramm, regilaulupesa, muinasjututuba, pillilaat, käsitööhoov, näitused ja mitmekesine õpitubade programm on võitnud folkmuusika austajate südamed nii siin kui sealpool piiri. Tänavuse festivali teemaks on „Vabadus“, millega korraldajad tahavad juhtida tähelepanu pärimusmuusika uuele lainele, kus ka omaloomingul ja improvisatsioonil on oma koht. Lisaks puudutatakse selle teemaga ka piirkondi, kus vabaduse mõistel on hoopis teine tähendus kui me harjunud oleme - näiteks nagu Ukraina, Šotimaa ja Mordva.

Vaata lähemalt festivali ja artistide kohta siit: www.folk.ee/festival

Seto Folk on festival, kus muusika ja looduse koosmõjust sünnivad elamused ja tärkab inspiratsioon. Teemaga „Näitame keelt!“ on festival võtnud fookusesse soome-ugri rahvaste keeled ja pärimusmuusika. Põnevad kontserdipaigad, hommiku- ja öökontserdid lodjal, järve ääres, talumuuseumi arhailises rehetoas ja mujalgi loovad õhkkonna, mis laseb muusikal kuulajaid tõeliselt kõnetada. Seto Folgi matkaprogramm viib külastajad Setomaa metsadesse, kus RMK matkajuhid aitavad üles leida need erilised kohad, mis üksi avastades jääksid leidmata. Peresõbralikud lastealad teevad pisiperega festivali külastamise tõeliselt nauditavaks. Laadaplatsil müüvad meistrid kohalikku  käsitööd, maitsta saab ehedat seto toitu ja koduõlut ning kogeda tõelist seto külalislahkust.

Vaata lähemalt siit: www.setofolk.ee

Ühispass tagab pääsu mõlemale festivalile. Esmalt tuleb pilet esitada Seto Folgi piletipunktis, kus see elektrooniliselt kontrollitakse ning käepaela vastu vahetatakse. Pilet tuleb alles hoida ning Viljandi pärimusmuusika festivalil käepaela vastu vahetada.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles