TRAD.ATTACK! annab kontserdi igas Eesti maakonnas

Trad.Attack!

FOTO: Trad.Attack!

Oktoobris Eesti Etnomuusika Auhindade galal aasta parimaks bändiks valitud Trad.Attack! läheb Eesti tuurile. Enamus aastast välismaal tuuritav trio on otsustanud teha Eestile ringi peale ja anda oma uue albumiga “Kullakarva" kontserdi igas maakonnas. Kontserdid toimuvad 20. veebruarist 10. märtsini.

2017. aastal korraldas Trad.Attack! kaks albumi esitluskontserti, mida külastas üle 7000 inimese. Pärast neid kontserte hakkas bänd mõtlema, mis võiks olla uus verstapost Eestis ja millega fänne üllatada. “Nii jõudsimegi mõtteni, et miks mitte mängida igas Eesti maakonnas ja viia oma muusika kõikidele Eesti inimestele nö koju kätte” räägib Sandra. “Lisaks on ju Eestil sünnipäev ja see on väga tore viis tähistamiseks!” Varasemalt on bänd avalikke kontserte andnud ainult Tallinnas, Tartus, Viljandis ja Värskas.

Kontserdid toimuvad igas maakonnas, kuid üldse mitte ainult suurimates keskustes. Tuuri üks korraldajatest Jalmar Vabarna räägib: “Soovisime just leida erilisi ja põnevaid kohti, kus me pole varem käinud. Näiteks Harjumaal anname kontserdi Kose Kultuurikeskuses ja Viljandimaal Karksi valla Kultuurikesksuse. Võrumaal jõuame aga Linda rahvamajja, mille olemasolust ilmselt väga paljud pole kuulnudki.”

Piletid on saadaval Trad.Attack! ja Ticketeri lehtedel.

T 20.02 Karksi Valla Kultuurikeskus

K 21.02 Tartu Athena Keskus

N 22.02 Rapla Kultuurikeskus

R 23.02 Valga Kultuurikeskus

P 25.02 Türi Kultuurikeskus

T 27.02 Kose Kultuurikeskus

K 28.02 Haapsalu Kultuurikeskus

N 01.03 Kärdla Kultuurikeskus

R 02.03 Kuressaare Kultuurikeskus

L 03.03 Sindi Seltsimaja

T 06.03 Mustvee Kultuurikeskus

K 07.03 Jõhvi Kontserdimaja

N 08.03 Essu Mõis

R 09.03 Linda Rahvamaja

L 10.03 Mooste Folgikoda

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles