Juubilar Ivo Linna astub üles Setomaal Ostrova Festivalil

Ivo Linna esineb Setomaal

FOTO: Erakogu

Tänavu tähistab Ivo Linna oma 70ndat juubelit. Juubilari näeb sellel suvel esinemas ka Setomaal. Nimelt astub Iff koos Supernovaga lavale Ostrova Festivalil 20. juulil.

„Ivo Linna on palavalt armastatud artist terves Eestis. Setomaa fännid ootavad juba väga muhulast Ostrovasse“, ütles korraldaja Aime Tulp.

Ivo Linna ja Supernova on koos välja andnud ka kaks plaati - 2009. aastal Iff “Originaal” ja 2017. aastal Iff “Suur Loterii”. 9 aasta jooksul on koos korduvalt esinetud nii festivalidel kui ka erinevates telesaadetes. Koos esineti ka üritusel “Eesti Laul 2017”, kus saavutati finaalis kõrge 5. koht.

Lisaks Ivo Linnale ja Supernovale esinevad 19.-20. juulil Ostrova Festivalil ka Vennaskond, Kosmikud, Liis Lemsalu Band, Rein Rannap ja Ott Lepland, Nedsaja küla band, Jäääär, The Tuberkuloited, Meisterjaan ja Väliharf. Setomaa kohalikest noortest esinevad Rikka Ivvani Pillilaagri noored muusikud ja Värska muusikakooli noored. Lastele tuleb külla Lotte.

Ostrova Festival toimub 19-20. juulil Ostrova külas, Meremäel, Setomaal. Piletid on müügil Piletilevi veebipoes ja müügipunktides üle Eesti.

Tagasi üles