II Seto Tandsopido "Kagoh kul`atasõ`" toimub järgmisel aastal

II Seto Tandsopido toimub aastal 2021

FOTO: Mauri Laurits

Muusika- ja matkafestivali Seto Folk 2020 “Meelega metsa” teisele päevale planeeritud II Seto Tandsopido “Kagoh kulatasõ” lükkub aasta võrra edasi ja toimub 26. juunil 2021 aastal.

“Paraku käime Seto Folgiga ühte jalga ja anname teada, et kul`atajad koguvad veel jõudu ning kõigi heaolu ja tervise huvides kohtume alles aasta pärast – 26.juunil 2021.aastal. Et kõik setode head naabrid saaksid osaleda, on oluline riikidevahelise liikumisvabaduse taastamine ning 2+2 reegli mittevajalikuks muutumine,” ütles II Seto Tandsopido Kagoh kul`atasõ` pealavastaja Piret Torm-Kriis.  Praeguse eriolukorra lõppedes ei ole tantsupeo korraldamine kahjuks võimalik. Loodame raskest ajast kogenenumatena välja tulla ja kasutada aasta võrra pikenenud harjutusaega tantsupeo kvaliteedi tõstmiseks. "Kaua tehtud kaunikene" printsiibist lähtudes muutub II Seto Tandsopido järgmiseks aastaks ainult paremaks,” ütles ta.

II Seto Tandsopido on külla kutsunud need lähinaabrid, kellega praegu või minevikus on olnud geograafiline naabrus. Oma tantse valmistavad näitama Vastseliina kihelkond ja Räpina kihelkond Eestist; Petseri linn ja  Pihkva linn praeguselt Venemaalt ning Pedetsi piirkond Lätist.

 Kõik, kes on soetanud pileti tänavusele Seto Folgile või II Seto Tandsupidole, saavad seda kasutada ka 2021. aastal Seto Folgi või Seto Tandsopido pääsmena. Soovi korral on võimalik pääse ka Piletilevile tagasi müüa. Kõigi piletitega seotud küsimustega paluvad korraldajad pöörduda otse Piletilevi klienditeeninduse poole.

Tagasi üles
Back